Děláme vína s příběhem...

Náš příběh...

Vítejte ve světě, kde vášeň pro víno a rodinná tradice tkanou příběh Vinařství Kvapil. Naše cesta začala v malebné obci Ivaň na Jižní Moravě, kde se láska k víně předává z generace na generaci. Již od útlého věku jsem se, obklopen vinicemi a tajemstvím vinařství, učil rozpoznávat a oceňovat bohatost chutí, které může sklenice vína nabídnout. Tato vášeň mě dovedla ke studiu na Vinařské škole ve Valticích, kde jsem si prohloubil znalosti a získal odborné dovednosti v hodnocení a zatřiďování vín.

V roce 2001 s ukončenou školou a hlavou plnou snů, jsem trávil čas mezi vinicemi a v roce 2018 jsem se rozhodl přetavit svou vášeň do rodinného podnikání. Tak vzniklo Vinařství Kvapil, kde každá kapka vína vypráví příběh lásky, pečlivé péče a tradice, která se v naší rodině udržuje generace.

Naši Zákazníci

Naše vína jsou stvořena pro ty, kteří chtějí sdílet radost a společné chvíle s rodinou a přáteli. Ať už slavíte rodinné oslavy, užíváte si setkání s přáteli nebo hledáte to pravé víno pro vaše společenské akce, Vinařství Kvapil má pro vás to pravé. S láskou a péčí vybíráme a vyrábíme naše vína tak, aby odrážela jedinečnost okamžiků, které si zaslouží být oslavovány. Naši cíloví zákazníci jsou milovníci vína, kteří hledají autentičnost, kvalitu a chtějí podpořit lokální produkci.

Proč Jsme Unikátní

Naše vinařství stojí na pevných základech rodinné tradice a osobního přístupu k vinařství. Na rozdíl od velkých průmyslových vinařství, každé naše víno prochází rukama členů naší rodiny a přátel, od výsadby révy až po plnění lahví. Tímto způsobem garantujeme, že každá sklenice vína Vinařství Kvapil je plná příběhů, lásky a péče, které vkládáme do jeho výroby.

Naše unikátnost spočívá také v tom, že naše vína jsou výsledkem kombinace tradičních metod a moderních technologií, což nám umožňuje uchovat autentickou chuť a zároveň splnit nejvyšší standardy kvality. S degustátorskými zkouškami pro hodnocení a zatříďování vín se můžete spolehnout, že naše vína jsou nejen chutná, ale i odborně oceněná.

Výběrem Vinařství Kvapil si nejen zajistíte jedinečný zážitek, ale také podpoříte malé rodinné podnikání, které ještě stále věří v ruční práci, tradici a osobní vztah k půdě a přírodě.

Vinařství Kvapil je více než jen víno. Je to příběh vášně, rodiny a autenticity. Připojte se k nám a objevte s každou sklenicí novou kapitolu našeho příběhu. Vítejte v rodině!

Vína vyrábíme z vlastních hroznů révy vinné a to jen z vinařské trati AEIBIS. Hroznům a následně vínům z nich věnujeme takřka veškerý volný čas, aby kvalita odpovídala našim a samozřejmě hlavně Vašim nárokům.